Teknoloji

Twitter Blue yeni adını aldı!

Elon Musk, bir süre önce sahibi olduğu sosyal medya platformu Twitter’ın adını X olarak değiştirmişti.

TWITTER BLUE X PREMIUM’A DEĞİŞİYOR

Söz konusu hamlenin ardından Twitter Blue’nun isminin de değişmesi kaçınılmaz oldu. Buna göre Twitter Blue, X’in yeniden markalaşma sürecinden dolayı bazı değişikliklere uğrayacak.

Türkiye’de aylık 150 TL ödeme ile satın alınabilen mavi abonelik hizmetine Elon Musk tarafından yapılan bir paylaşımda X Premium adı verildi.

TWEETDECK’İN ADI X PRO OLARAK DEĞİŞTİ

Elon Musk’a ait olan ve eski adıyla Twitter olarak bilinen X, sosyal medya hizmetini yeniden markalaştırma çabalarının bir parçası olarak TweetDeck’in adını XPro olarak değiştirdi.

Şirket, araç için @TweetDeck yerine @Pro tanımlayıcısını benimsedi. Ancak, yardım sayfası da dahil olmak üzere aracın birçok bölümünde hala “Twitter” ve “TweetDeck” sözcükleri bulunmaktadır.

X BÜYÜK BİR TİCARET MERKEZİNE DÖNÜŞEBİLİR

Raporda, iddia planlarının geçtiğimiz haftalarda büyük sağlayıcılara gönderilerek finansal içerik, gerçek zamanlı hisse senedi bilgileri ve diğer özellikler için teklifler istendiği belirtildi.

Reuters’in haberine göre raporda, ilgilenen isteklilerden projeye ne kadar para ayıracaklarını belirtmeleri istendi ancak hangi firmaların teklif verdiği netlik kazanmadı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu